Rozwijarki - AGROBLAZ rozdrabniacze bel słomy

Przejdź do treści

Rozwijarka i ścielarka do okrągłych bel słomy


Naszym sztandarowym produktem jest ścielarka AGROBLAZ, która z powodzeniem sprawdza się na fermach drobiu, trzody chlewnej oraz bydła. Odpowiednie ściółkowanie jest gwarantem prawidłowego odchowu zwierząt, a dzięki zastosowaniu naszej maszyny pozwala również w znacznym stopniu obniżyć koszy pracy oraz zużycie słomy. Ścielarka AGROBLAZ może być zamontowana na ramieniu ładowarki, jak również do ciągnika rolniczego (TUZ). Maszyna ma zastosowanie podczas każdego rodzaju ścielenia, gdzie wykorzystywane są okrągłe baloty słomy o średnicy 120-180 cm.


Wybierając maszynę, należy pamiętać, że wymagany jest wydatek oleju
60 l/min. Cichy i wydajny napęd pozwala z powodzeniem pracować naszą ścielarką w trakcie chowu, np. wśród indyków, gęsi, czy kaczek. Specjalna konstrukcja pozwala na uzyskanie bardzo dużych oszczędności słomy w trakcie cyklu hodowli i może wynieść nawet 50% w stosunku do ścielenia ręcznego.

Nasza ścielarka może być wyposażona również w widły do transportu bel, które są jednocześnie elementem mocowania maszyny do ładowarki, a zamontowane multi-złącze hydrauliki pozwala na szybkie odpięcie i zapięcie węży hydraulicznych.  Bardzo ważnym parametrem pracy naszej ścielarki jest odpowiednie rozwinięcie słomy z balota, rozdrobnienie i równomierne zaścielenie, podczas którego wytwarzane jest bardzo małe zapylenie. Praca ze ścielarką AGROBLAZ jest łatwa, szybka i wydajna.Posiadamy różne typy mocowań, do większości ładowaczy i ładowarek teleskopowych.
W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ich zamonotwania.Przydane OPCJONALNE wyposażenie:
WIDŁY za załadunku bel.
Ramka do ładowarki wysposażona jest w dwa zęby, dzięki którym można szybko załadować baloty.

Wygodne MULTIZŁĄCZE w opcji.
W przaypadku częstego odpinania przewodów hydraulicznych, polecamy szybkie multizłącze.

Wydłużenie tylnej ściany o 50cm.
Opcja zalecana przy balotach o średnicy od 1,5m.

tel. 502 024 204
Wróć do spisu treści